Özel Plaka Seçme

Özel Plaka Seçme

Özel Plaka Seçme işlemi için Bizi Arayın

Aracı kişiselleştirme yollarından biri de özel plaka almaktır. Takım adı, parti adı ya da isim kısaltmalarını kullanarak size özel bir plaka satın alabilirsiniz. Özel plaka almak için bir takım şartlara uymanız ve belli prosedürlerini yerine getirmeniz gerekir.

ÖZEL PLAKA ALMA ŞARTLARI NELERDİR?

Özel plaka satın almak isteyenler aşağıda saydığımız şartları yerine getirmelidirler;

  • Almayı istediğiniz özel plakanın il kodu ile aynı şehirde ikamet ediyor olmanız gerekir. Aksi halde plakayı alamazsınız. Örnek verecek olursak 34 EFE 111 gibi bir plaka almak istediğinizde, eğer ikametgah adresiniz İstanbul değilse bu plakayı alamazsınız. Yalnızca ikametgah adresinizin kayıtlı olduğu ildeki plakaları alabilirsiniz. İstediğiniz plaka oturduğunuz şehirle aynı ise emniyet müdürlüğüne giderek plakanın boşta olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.
isim plaka özel isimli plaka özel plaka özel plaka alma özel plaka almak istiyorum özel plaka fiyatı özel plaka istanbul özel plaka kaç para özel plaka nasıl alınır özel plaka nekadar özel plaka satış özel plaka seçme özel plaka sorgulama özel plaka tahsis özel plaka vergileri özel plaka yapma plaka özel satılık özel plaka satılık özel plaka istanbul
Hemen Ara
Yol Tarifi Al